Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKYLTDOCKA, 1960-tal, konstmassa, höjd ca 180 cm
Kläder och peruk medföljer
Slitage
259212
2014-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här