Skyltdocka 1950-/60-tal

Skyltdocka 1950-/60-tal
Skyltdocka 1950-/60-tal
Skyltdocka 1950-/60-tal
Skyltdocka 1950-/60-tal
Skyltdocka 1950-/60-tal
Skyltdocka 1950-/60-tal
Skyltdocka 1950-/60-tal
Skyltdocka 1950-/60-tal
Skyltdocka 1950-/60-tal
Skyltdocka 1950-/60-tal
Skyltdocka 1950-/60-tal
Skyltdocka 1950-/60-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKYLTDOCKA, 1960-tal, konstmassa, höjd ca 180 cm
Kläder och peruk medföljer

Slitage

259212

2014-08-17