Anders Palmer oljemålning

Anders Palmer oljemålning
Anders Palmer oljemålning
Anders Palmer oljemålning
Anders Palmer oljemålning
Anders Palmer oljemålning
Anders Palmer oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PALMER, Anders (född 1958): Innergård, signerad Palmer, olja på duk, ca 96x97 cm

259214

2014-08-17