Reseur med urtavla Seth Thomas

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RESEUR, 1900-talets början, urtavla Seth Thomas, med romerska siffror, kromat fodral, dekor i patinerad mässing, med handtag i mässing, höjd 15 cm

Ej genomgången, urtavla med skador

259221

2014-08-17