Redskap 1800-tal

Redskap 1800-tal
Redskap 1800-tal
Redskap 1800-tal
Redskap 1800-tal
Redskap 1800-tal
Redskap 1800-tal
Redskap 1800-tal
Redskap 1800-tal
Redskap 1800-tal
Redskap 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REDSKAP, 8 dlr., 1800-tal, bestående av bl a hyvlar

Slitage, rostangrepp

259223

2014-08-17