Stig Lindberg Veckla Carrara Gustavsberg

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 1 par, "Veckla", SKÅLAR, 1 par "Carrara", Stig Lindberg, Gustavsberg, stämplade, vaser höjd 12, 5, skålar höjd 8 cm

brusslitage

259227

2014-08-17