Buddha

Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN, mässing och koppar, Nepal, 1900-tal, i form av Buddha sittande i lotusställning, delvis förgylld samt bemålad, höjd ca 15 cm

259231

2014-08-17