Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VASER, 4 st., FAT, glaserad keramik, Herman Kähler, Danmark, signerade HAK Danmark, höjd 2,5-16 cm
Stora vasen med smärre fotringsnagg
259249
2014-08-18
Gör en kostnadsfri värdering här