Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL, rokokostil, 1800-tal, sannolikt Italien, träskuren dekor, silverfolierat glas, ca 115x102 cm
Dekorskador, folieringsskador
259253
2014-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här