Fönster jugendekor

Fönster jugendekor
Fönster jugendekor
Fönster jugendekor
Fönster jugendekor
Fönster jugendekor
Fönster jugendekor

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÖNSTER, 1900-talets början, jugend, vitbemålad ram, dekor av blommor, ca 97x185 cm

Slitage

259320

2014-08-18