Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
ARMBAND, 4 st., silver, ett med berlocker, bl a königskette, vikt ca 80 g
Manglad länk ihålig med bucklor och skador
259325
2014-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här