Armband silver

Armband silver
Armband silver
Armband silver
Armband silver
Armband silver
Armband silver
Armband silver
Armband silver

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

ARMBAND, 4 st., silver, ett med berlocker, bl a königskette, vikt ca 80 g

Manglad länk ihålig med bucklor och skador

259325

2014-08-23