Eva Bagge oljemålning

Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BAGGE, Eva (1871-1964): "I Stockholms utkant", signerad och daterad Eva Bagge 1919, olja på pannå, a tergo med påskrift Källhagens Värdshus, ca 35x28 cm

259346

2014-08-18