Vilhelm Bjerke Petersén litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BJERKE - PETERSÉN, Vilhelm (Danmark 1909-1957): Komposition med äpplen, signerad V. Bj. Petersén och numrerad 109/260, färglitografi, ca 42x50 cm

Gulnader

259365

2014-08-18