Sideboard Fridhagen
2014-08-18
259366
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIDEBOARD, 1960-tal, teak, design Bertil Fridhagen, brännstämplat Fridhagen Bodafors, höjd 90, 130x40,5 cm, nyckel medföljer
Ovandel med smärre fuktfläck