Bordslampa industri

Bordslampa industri
Bordslampa industri
Bordslampa industri
Bordslampa industri
Bordslampa industri
Bordslampa industri
Bordslampa industri
Bordslampa industri

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORDSLAMPA, omkring 1900-talets mitt, bemålad plåt, delvis frostad kupa i glas, 2 ljuskällor, ledad fot med "snurrfunktion", höjd 43 cm

Slitage

259373

2014-08-18