Badrumsset i gustaviansk stil
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BADRUMSSET, 8 dlr, gustaviansk stil, 1900-tal, mässing, bestående av: vägglampa med 2 ljusarmar frostade kupor i glas, snäckformad tvålkopp, 3 st handdukshängare, pappershållare, väggkrok, tandborsthållare
Slitage
259374
2014-08-18