Badrumsset i gustaviansk stil

Badrumsset i gustaviansk stil
Badrumsset i gustaviansk stil
Badrumsset i gustaviansk stil
Badrumsset i gustaviansk stil
Badrumsset i gustaviansk stil
Badrumsset i gustaviansk stil
Badrumsset i gustaviansk stil
Badrumsset i gustaviansk stil
Badrumsset i gustaviansk stil
Badrumsset i gustaviansk stil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BADRUMSSET, 8 dlr, gustaviansk stil, 1900-tal, mässing, bestående av: vägglampa med 2 ljusarmar frostade kupor i glas, snäckformad tvålkopp, 3 st handdukshängare, pappershållare, väggkrok, tandborsthållare

Slitage

259374

2014-08-18