Taklampa mässing

Taklampa mässing
Taklampa mässing

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, kupor i cremefärgad glasmassa, 2 ljuskällor, justerbar höjd, totalbredd 92 cm (inkl kupor)

Bruksslitage

259379

2014-08-18