Erland Cullberg målning

Erland Cullberg målning
Erland Cullberg målning
Erland Cullberg målning
Erland Cullberg målning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CULLBERG, Erland (född 1931-2012): Motiv med fågel, signerad E Cullberg, olja på papper, 45x47

259387

2014-08-23