Josef Thoma olja

Josef Thoma olja
Josef Thoma olja
Josef Thoma olja
Josef Thoma olja
Josef Thoma olja
Josef Thoma olja

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

THOMA, Josef, Österrike (1828-1899): Alplandskap med fors, signerad Thoma och otydligt daterad, olja på duk, 73x98 cm

259404

2014-08-30