Birger Ljungquist oljemålning

Birger Ljungquist oljemålning
Birger Ljungquist oljemålning
Birger Ljungquist oljemålning
Birger Ljungquist oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUNGQUIST, Birger (1894-1965): Modell, signerad och daterad Birger Ljungquist 1942, olja på pannå, 61x43 cm

Smärre rispor

259408

2014-08-19