Stig Jonon oljemålning
2014-08-19
259409
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JONZON, Stig (1913-87): "Strand med sjöbodar Persnäs Öland", signerad och daterad Stig Jonzon 1961, olja på pannå, 34x68 cm