Greta Gerell höstlandskap
2014-08-19
259418
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GERELL, Greta (1898-1982): "September Hook", signerad och daterad Gerell -43, olja på pannå, 37x54 cm cm