Karl Dahlqvist oljemålning
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
DAHLQVIST, Karl (1900-71): "Sommarblommor i fönster", signerad och daterad Karl Dahlqvist Hysingsvik 1936, olja på duk, 66x59 cm
Kuntoraportti
259424
Päivämäärä:
2014-08-19