Lennart Sand oljemålning

Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SAND, Lennart (född 1946): Berguv i skogslandskap, signerad L. Sand, -00, olja på duk, 120x160 cm
PROVENIENS: Berguven är prototypen till logotypen för ett helikopterbolag

259435

2014-08-19