Lomax litografi

Lomax litografi
Lomax litografi
Lomax litografi
Lomax litografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LOMAX, John Arthur (1857-1923): Figurscen, signerad i plåten John A Lomax, litografiskt tryck, 46x63 cm

Ramen med färgbortfall

259436

2014-08-19