Vaser Royal Doulton

Vaser Royal Doulton
Vaser Royal Doulton
Vaser Royal Doulton
Vaser Royal Doulton
Vaser Royal Doulton
Vaser Royal Doulton
Vaser Royal Doulton
Vaser Royal Doulton
Vaser Royal Doulton
Vaser Royal Doulton
Vaser Royal Doulton
Vaser Royal Doulton

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 1 par, keramik, Royal Doulton, England, 1900-talets första del, balusterformade, blå glasyr med delvis förgylld reliefdekor, höjd 26 cm

259454

2014-08-19