Vaser Royal Doulton
2014-08-19
259454
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VASER, 1 par, keramik, Royal Doulton, England, 1900-talets första del, balusterformade, blå glasyr med delvis förgylld reliefdekor, höjd 26 cm