Vas Ulrica Hydman-Vallien
Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VAS, glas, Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda, polykromt underfång med röd insida, mynningen krönt av svart orm, signerad och numrerad "Ulrica HV 7322001 Kosta Boda Lim Ed. 2/5", höjd 43 cm
259474
2014-08-19