Vas Ulrica Hydman-Vallien

Vas Ulrica Hydman-Vallien
Vas Ulrica Hydman-Vallien
Vas Ulrica Hydman-Vallien
Vas Ulrica Hydman-Vallien
Vas Ulrica Hydman-Vallien
Vas Ulrica Hydman-Vallien
Vas Ulrica Hydman-Vallien
Vas Ulrica Hydman-Vallien
Vas Ulrica Hydman-Vallien
Vas Ulrica Hydman-Vallien
Vas Ulrica Hydman-Vallien
Vas Ulrica Hydman-Vallien
Vas Ulrica Hydman-Vallien
Vas Ulrica Hydman-Vallien

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, glas, Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda, polykromt underfång med röd insida, mynningen krönt av svart orm, signerad och numrerad "Ulrica HV 7322001 Kosta Boda Lim Ed. 2/5", höjd 43 cm

259474

2014-08-19