Vincente Pimentel collage

Vincente Pimentel collage
Vincente Pimentel collage
Vincente Pimentel collage
Vincente Pimentel collage

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIMENTEL, Vincente (född 1947): Komposition med äpple, signerad och daterad V Pimentel -81, blandteknik/collage, 135x165 cm

259490

2014-08-19