Hink koppar 17/1800-tal

Hink koppar 17/1800-tal
Hink koppar 17/1800-tal
Hink koppar 17/1800-tal
Hink koppar 17/1800-tal
Hink koppar 17/1800-tal
Hink koppar 17/1800-tal
Hink koppar 17/1800-tal
Hink koppar 17/1800-tal
Hink koppar 17/1800-tal
Hink koppar 17/1800-tal
Hink koppar 17/1800-tal
Hink koppar 17/1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HINK, 17/1800-tal, koppar, hänklar i smide, stämplad LW samt otydlig stämpel, punsad och ciselerad dekor av blomster, höjd ca 26 cm

Slitage, skador

259516

2014-08-19