Gong Gong 18/1900-tal

Gong Gong 18/1900-tal
Gong Gong 18/1900-tal
Gong Gong 18/1900-tal
Gong Gong 18/1900-tal
Gong Gong 18/1900-tal
Gong Gong 18/1900-tal
Gong Gong 18/1900-tal
Gong Gong 18/1900-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GONG-GONG, 18/1900-tal, Japan, brons, diameter ca 40 cm

Skador, slitage

259518

2014-08-19