Mr Brainwash

Mr Brainwash
Mr Brainwash

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MR BRAINWASH (Thierry Guetta) (född 1966): Michael Jackson i Renoirmotiv, offset litografi, signerad i trycket, ca 58x72 cm

259524

2014-09-06