Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KOFFERT, 1900-talet först hälft, svart, med lyfthandtag i skinn, beslag i mässing, invändigt med uttagbar låddel, höjd 57, 93x51 cm
Nyckel saknas, remmar av, slitage
259540
2014-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här