Bertil Bull Hedlund etsningar
2014-08-19
259549
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HEDLUND, Bertil Bull (1893-1950): (3) "Vårkväll", "Krabbor" och "Kustlandskap" signerade Bertil Bull Hedlund, etsningar, varierande mått
2 oramade