Bertil Bull Hedlund etsningar

Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HEDLUND, Bertil Bull (1893-1950): (3) "Vårkväll", "Krabbor" och "Kustlandskap" signerade Bertil Bull Hedlund, etsningar, varierande mått
2 oramade

259549

2014-08-19