Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HEDLUND, Bertil Bull (1893-1950): (3) "Vårkväll", "Krabbor" och "Kustlandskap" signerade Bertil Bull Hedlund, etsningar, varierande mått
2 oramade
259549
2014-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här