Max Walter Svanberg kulspetsteckning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): "Imaginärt Möte", signerad och daterad Max Walters 67, kulspetsteckning, 28x20 cm

259567

2014-08-20