Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 1900-talets andra hälft, Chesterfield, brunt skinn, längd ca 160 cm
Slitage
259584
2014-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här