Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOPPARSTICK, 4 st, 1700-tal, "La Mere Laborieuse", "La Gouvernante", "Le Negligé", "Le Benedicite", Simeon Chardin, RAMAR
Fuktfläckar, ramar med slitage och bortfall
259597
2014-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här