Skål med lock K Anderson

Skål med lock K Anderson
Skål med lock K Anderson
Skål med lock K Anderson
Skål med lock K Anderson
Skål med lock K Anderson
Skål med lock K Anderson
Skål med lock K Anderson
Skål med lock K Anderson

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅL MED LOCK, nysilver, K Anderson, Stockholm 1900-talets början, diameter 21,5 cm

Bruksslitage

259604

2014-08-20