Byrå 1900-tal

Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1930/40-tal, beslag i mässing, stenskiva, bonad björkfanér med intarsia, 2 lådor, höjd 74, 76x43 cm

Nyckel saknas, slitage, skiva fastlimmad

259608

2014-08-20