Klubbat för:
6 600 SEK
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, parporträtt, 1800-tal efter äldre förlaga, föreställande Sten Sture d.y. och dennes gemål Christina Gyllenstierna, olja på duk, 60x46 cm
dukskador
259625
2014-08-20