Parporträtt

Parporträtt
Parporträtt
Parporträtt
Parporträtt
Parporträtt
Parporträtt
Parporträtt
Parporträtt
Parporträtt
Parporträtt
Parporträtt
Parporträtt

Klubbat för:

6 600 SEK

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, parporträtt, 1800-tal efter äldre förlaga, föreställande Sten Sture d.y. och dennes gemål Christina Gyllenstierna, olja på duk, 60x46 cm

dukskador

259625

2014-08-20