Olle Bonnier tuschteckning

Olle Bonnier tuschteckning
Olle Bonnier tuschteckning
Olle Bonnier tuschteckning
Olle Bonnier tuschteckning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad Bonnier 21.7 -57, tusch, bladmått ca 21x122 cm, ramad

Något gulnat papper

259628

2014-08-20