Soffbord med mosaikskiva

Soffbord med mosaikskiva
Soffbord med mosaikskiva
Soffbord med mosaikskiva
Soffbord med mosaikskiva
Soffbord med mosaikskiva
Soffbord med mosaikskiva
Soffbord med mosaikskiva
Soffbord med mosaikskiva

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1950-/60-tal, teak, etikettmärkt EJM nr 165, skiva med inläggningar av mosaik, svärtade ben med mässingsavslut, höjd 56, 105x60 cm

Slitage, fläckar

259636

2014-08-20