Nils Kölare oljemålning

Nils Kölare oljemålning
Nils Kölare oljemålning
Nils Kölare oljemålning
Nils Kölare oljemålning
Nils Kölare oljemålning
Nils Kölare oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KÖLARE, Nils (1930-2007): Komposition, signerad N. Kölare, olja på duk, ca 114x103 cm

259643

2014-08-20