Fernandez Arman litografi

Fernandez Arman litografi
Fernandez Arman litografi
Fernandez Arman litografi
Fernandez Arman litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

ARMAN, Fernandez (Frankrike, född 1928): Komposition med fioler, signerad Arman, numrerad 55/150, färglitografi, bladmått ca 96x66 cm

259646

2014-08-20