Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
ARMAN, Fernandez (Frankrike, född 1928): Komposition med fioler, signerad Arman, numrerad 55/150, färglitografi, bladmått ca 96x66 cm
259646
2014-08-20