Rolex armbandsur 1950-tal

Rolex armbandsur 1950-tal
Rolex armbandsur 1950-tal
Rolex armbandsur 1950-tal
Rolex armbandsur 1950-tal
Rolex armbandsur 1950-tal
Rolex armbandsur 1950-tal
Rolex armbandsur 1950-tal
Rolex armbandsur 1950-tal

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ARMBANDSUR, Rolex, ca 1953, stålboett, mekaniskt urverk, originallänk, blånerad sekundvisare, plexiglas, caliber: 710, modell nr: 6244, boett nr: 923946, diameter 32 mm

Ej funktionstestad, länkfäste med glapp, bruksslitage

259677

2014-08-21