Rolex armbandsur 1950-tal
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ARMBANDSUR, Rolex, ca 1953, stålboett, mekaniskt urverk, originallänk, blånerad sekundvisare, plexiglas, caliber: 710, modell nr: 6244, boett nr: 923946, diameter 32 mm
Ej funktionstestad, länkfäste med glapp, bruksslitage
259677
2014-08-21