Stig Blomberg väggplakett

Stig Blomberg väggplakett
Stig Blomberg väggplakett
Stig Blomberg väggplakett
Stig Blomberg väggplakett
Stig Blomberg väggplakett
Stig Blomberg väggplakett

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BLOMBERG, Stig (1901-1970): Väggplakett, signerad S Blomberg, gjutarmärkt H Bergman, numrerad 289, brons, 21,5x23,5 cm

259680

2014-08-21