Skrivpulpet
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVPULPET, 18/1900-tal, delvis valnöt samt valnötsfanér, svarvad och delvis genombruten dekor, sarg med låda, hjultrissor, höjd ca 102, 67x42,5 cm
Renoverad och kompletterad, mindre fanérskador
259723
2014-08-27