Armlänsstolar och stolar

Armlänsstolar och stolar
Armlänsstolar och stolar
Armlänsstolar och stolar
Armlänsstolar och stolar
Armlänsstolar och stolar
Armlänsstolar och stolar
Armlänsstolar och stolar
Armlänsstolar och stolar
Armlänsstolar och stolar
Armlänsstolar och stolar
Armlänsstolar och stolar
Armlänsstolar och stolar
Armlänsstolar och stolar
Armlänsstolar och stolar
Armlänsstolar och stolar
Armlänsstolar och stolar

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARMLÄNSSTOLAR, 1 par, STOLAR, 1 par, Enlgland/Holland, 1800-tal, fanerade med mahogny, bloemen-marqueterie, grön tagelklädsel

bräckage, fanerskador, slitage

259738

2014-08-21