Madeleine Pyk oljemålning

Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): "1000 meter djupt", signerad M Pyk, olja på duk, ca 33,5x46,5 cm

Färgbortfall

259744

2014-08-21