Bali Fristedt oljemålning

Bali Fristedt oljemålning
Bali Fristedt oljemålning
Bali Fristedt oljemålning
Bali Fristedt oljemålning
Bali Fristedt oljemålning
Bali Fristedt oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRISTEDT, Bali (samtida): "Vårstigen", signerad och daterad Bali Fristedt, olja på duk, 55x66 cm

259748

2014-08-21